Sponsoren gezocht voor ons project ‘MyPrimeTime’

Wie kent het niet: last hebben van ‘te weinig tijd’. Bijna iedereen kent het probleem en heeft er dagelijks mee te maken. Het doel van onze stichting is om een meer evenwichtige omgang met de tijd te bevorderen en zo tijdgerelateerde problemen en de gevolgen daarvan, zoals stress en burn-out, te voorkomen.

Hoe willen wij dat doen?

Ons eerste grote project ‘MyPrimeTime’ bestaat uit drie delen:

De voorbereidingen zijn al in volle gang. We hebben een team van experts en wetenschappers op het gebied van (tijd-)persoonlijkheid en tijdsmanagement verzameld en een vragenlijst ontworpen om de tijdpersoonlijkheid te meten. Nu zijn we op zoek naar betrokken sponsoren die onze visie delen en onze missie graag willen ondersteunen. Zeker 50.000 euro hebben we nodig om ons project succesvol af te ronden. En dit is waar u in beeld komt!

Neem contact op

Geïnteresseerd? Een gedetailleerd projectplan sturen we graag op aanvraag naar u toe. Verder zijn wij te allen tijde bereikbaar als u vragen heeft.

Neem contact op